Język angielski

Krótsze dni i deszczowo-jesienna aura za oknem przypominają o konieczności powrotu do szkolnej rzeczywistości oraz zakończonym sezonie urlopowym. Po zasłużonym relaksie, czas pomyśleć o doskonaleniu umiejętności i wzbogacaniu kompetencji, o których wielu zapomniało w czasie wakacyjnego wypoczynku.

Akademia Rozwoju MasterMind, stawiając sobie za cel wzbogacanie wiedzy i doskonalenie talentów, pragnie zaprosić na zajęcia językowe, które z szarą rzeczywistością i przykrą koniecznością porzucenia wakacyjnego nastroju nie mają nic wspólnego.

Nauka języka angielskiego w Akademii MasterMind prowadzona jest metodami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi. Zdając sobie zprawę ze znaczenia aktywności uczących się osób w efektywnym przyswajaniu wiedzy, priorytetem dla lektorów Akademii MasterMind jest mobilizacja kursantów do czynnego udziału w zajęciach. Każdy uczestnik ma możliwość kształtować oraz doskonalić umiejętności w następujących obszarach językowych: mówienie, rozumienie tekstów czytanych i słuchanych oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych.

Niewielkie grupy, dostosowane pod względem wieku i poziomu znajomości języka są ważnymi czynnikami ułatwiającymi osiągnięcie przez kursantów adekwatnej biegłości językowej.

UWAGA!!! Do wszystkich kursów całorocznych Akademia Rozwoju MasterMind zapewnia podręcznik gratis!!!

 Zajęcia języka angielskiego przeznaczone są dla grup wiekowych:

1. dzieci 7 – 9 lat
2. dzieci 10 – 12 lat
3. młodzież gimnazjalna
4. licealiści  i dorośli
5. seniorzy

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w zajęciach indywidualnych One-To-One.

Młodzież oraz osoby dorosłe (18+) zachęcamy do rozwiązania testu, którego wynik umożliwi przypisanie uczestnika do odpowiedniej grupy pod względem poziomu biegłości językowej zgodnej z CEFR (jęz. ang.: Common European Framework of Reference for Languages). Test zostanie udostępniony uczestnikom na spotknaniu organizacyjnym.

Opis umiejętności charakterystycznych dla danego poziomu biegłości językowej znajdziesz TUTAJ.

Czas trwania zajęć: 30 tygodni (zajęcia zaczynają się w pierwszym tygodniu października)

Cennik zajęć znajduje się TUTAJ.

Liczebność grup – 5-10 osób.

Zapisy na kurs – 537 820 330

Termin i miejsce prowadzenia zajęć:

W roku 2016/2017 prowadzimy już tylko zajęcia indywidualne. By poznać szczegóły skontaktuj się z nami.

Kursy prowadzi magister filologii angielskiej, nauczyciel języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy metodami aktywnymi ze wszystkimi grupami wiekowymi, posługująca się językiem angielskim w codziennych kontaktach zawodowych z klientami z całego świata – Anna Śpica.